NASZE POKOJE W BIAŁOGÓRZE

14m2 

Pokój 2-osobowy 

Na wyposażeniu pokoju znajdują się dwa łózka jednoosobowe (możliwość ich łączenia), stolik z dwoma krzesłami, półka ścienna, szafka i lampka nocna, radio, czajnik bezprzewodowy, a w korytarzu szafa na garderobę i Wasze bagaże (z pawlaczem). Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z prysznicem, umywalką i WC. Każdy z Państwa ma dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. W kuchni znajduje sie duża lodówka (każdy z pokoi ma w niej przydzieloną półkę), czajnik bezprzewodowy, garnki, patelnie. Dla każdego pokoju zapewniliśmy w kuchni indywidualną (zamykaną) szafkę z podstawową zastawą kuchenną, zawierającą szklanki, kubki, talerzyki i sztućce. Na każdej kondygnacji znajduje się jedna taka kuchnia. We wszystkich pokojach dostęp do internetu WiFi. Powierzchnia pokoju pozwala na rozstawienia łóżeczka turystycznego.

Oferta standardowa
30% zaliczki, możliwość zmiany terminu i anulacji rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem. Min 3 noclegi

Możliwość dostawki

Radio

Łazienka z kabiną prysznicową

Portal meteor-turystyka.pl przyznał nam certyfikat “Gwarancja Satysfakcji” wyróżniający sprawdzone i wiarygodne obiekty.

17m2 

Pokój 3-osobowy 

Na wyposażeniu pokoju znajdują się trzy łóżka jednoosobowe (możliwość łączenia łóżek), stolik z dwoma krzesłami, półka ścienna, szafka i lampka nocna, czajnik bezprzewodowy, radio a w korytarzu szafa na garderobę i Wasze bagaże (z pawlaczem). Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z prysznicem, umywalką i WC. Każdy z Państwa ma dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. W kuchni znajduje sie duża lodówka (każdy z pokoi ma w niej przydzieloną półkę), czajnik bezprzewodowy, garnki, patelnie. Dla każdego pokoju zapewniliśmy w kuchni indywidualną (zamykaną) szafkę z podstawową zastawą kuchenną, zawierającą szklanki, kubki, talerzyki i sztućce. Na każdej kondygnacji znajduje się jedna taka kuchnia. We wszystkich pokojach dostęp do internetu WiFi.

Oferta standardowa
30% zaliczki, możliwość zmiany terminu i anulacji rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem. Min 3 noclegi

Radio

Łazienka z kabiną prysznicową

Opinie na temat pobytu można zostawić pod naszą prezentacją na meteor-turystyka.pl