Pokój 3-osobowy

o powierzchni 17m2

Zapraszamy do naszego komfortowego domu z kominkiem, zadaszonym tarasem osłoniętym żywopłotem oraz miejscem parkingowym przy domu. Dom znajduje się na terenie sąsiadującego z Morską Krainą obiektu Wittenberg, w której znajduje się recepcja.

Wyposażenie:

PARTER – hol wejściowy, łazienka (WC + natrysk), kuchnia: duża lodówka z zamrażarką, mikrofalówka, zmywarka, czteropalnikowa elektryczna płyta ceramiczna, komplet garnków i patelni, czajnik elektr., przybory kuchenne, naczynia i sztućce, stół + 6 krzeseł, salon: kominek typu „koza”, rozkładana wersalka, fotel, komoda, telewizor LCD 32 cale-TV cyfrowe kanały naziemne, radio.

PIĘTRO – sypialnia 1: duże łóżko małżeńskie 160×200 cm + rozkładana wersalka, dwie szafki nocne, lampki nocne, komoda, szafa; sypialnia 2: dwa łóżka 90×200 cm + rozkładana wersalka, szafka nocna, lampka nocna, komoda, toaleta

DODATKOWE WYPOSAŻENIE – meble ogrodowe + leżak plastikowy, parawan, suszarka do bielizny. Dom wyposażony jest w elektryczne grzejniki konwektorowe. Dwa na parterze i po jednym w każdej sypialni. Zbudowany w tradycyjnej technologii z termoizolacją.


Wspólna kuchnia


2 place zabaw


Akcesoria plażowe


Bezpłatne Wi-Fi


Obiekt monitorowany


Parking


Altana grillowa


Animacje w Morskiej Krainie


TV w altanie grillowej


Duży ogród

Dla Waszych dzieci przygotowaliśmy i wyposażyliśmy mini plac zabaw na świeżym powietrzu, znajdujący się tylko kilkanaście metrów od budynku pokoi, na ogrodzonym terenie. Goście  mogą korzystać z dużego palcu zabaw na terenie Morskiej Kraina (50 metrów) W sezonie wysokim są organizowane animacje dla dzieci.

Dysponujemy akcesoriami dla naszych najmłodszych Gości i udostępniamy je BEZPŁATNIE. Już nie musisz ich pakować i wozić! Łóżeczka turystyczne / krzesełka do karmienia / wanienki / podesty.*

*ilość akcesoriów ograniczona. Dostępności w/g kolejności zgłoszeń.

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE NIE PRZYJMUJEMY ZWIERZĄT DOMOWYCH.


Wyposażona kuchnia
m.in. zmywarka, piekarnik


Plac zabaw dla dzieci


Akcesoria plażowe


Bezpłatne Wi-Fi


Obiekt monitorowany


Parking


Taras z kompletem wypoczynkowym


Duży ogród


Kominek


Pościel hotelowa


Animacje dla dzieci


TV

Zobacz także

pozostałe pokoje

  • Pokój 2-osobowy

    Oferujemy Państwu pokoje Wittenberg, wszystkie z łazienkami (natrysk + WC).

    Na każdym piętrze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, w całości do dyspozycji Gości. Każdy z pokoi ma swoją indywidualną szafkę z podstawową zastawą kuchenną (szklanki, kieliszki, talerzyki, sztućce itp.).