Pokój 2-osobowy

o powierzchni 14m2

Na wyposażeniu pokoju znajdują się dwa łózka jednoosobowe (możliwość ich łączenia), stolik z dwoma krzesłami, półka ścienna, szafka i lampka nocna, radio, czajnik bezprzewodowy, a w korytarzu szafa na garderobę i Wasze bagaże (z pawlaczem).

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z prysznicem, umywalką i WC. Każdy z Państwa ma dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. W kuchni znajduje sie duża lodówka (każdy z pokoi ma w niej przydzieloną półkę), czajnik bezprzewodowy, garnki, patelnie.

Dla każdego pokoju zapewniliśmy w kuchni indywidualną (zamykaną) szafkę z podstawową zastawą kuchenną, zawierającą szklanki, kubki, talerzyki i sztućce. Na każdej kondygnacji znajduje się jedna taka kuchnia. We wszystkich pokojach dostęp do internetu WiFi. Powierzchnia pokoju pozwala na rozstawienia łóżeczka turystycznego.

Oferta standardowa
30% zaliczki, możliwość zmiany terminu i anulacji rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem. Min 3 noclegi


Wspólna kuchnia


2 place zabaw


Akcesoria plażowe


Bezpłatne Wi-Fi


Obiekt monitorowany


Parking


Altana grillowa


Animacje w Morskiej Krainie


TV w altanie grillowej


Duży ogród

Dla Waszych dzieci przygotowaliśmy i wyposażyliśmy mini plac zabaw na świeżym powietrzu, znajdujący się tylko kilkanaście metrów od budynku pokoi, na ogrodzonym terenie. Goście  mogą korzystać z dużego palcu zabaw na terenie Morskiej Kraina (50 metrów) W sezonie wysokim są organizowane animacje dla dzieci.

Dysponujemy akcesoriami dla naszych najmłodszych Gości i udostępniamy je BEZPŁATNIE. Już nie musisz ich pakować i wozić! Łóżeczka turystyczne / krzesełka do karmienia / wanienki / podesty.*

*ilość akcesoriów ograniczona. Dostępności w/g kolejności zgłoszeń.

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE NIE PRZYJMUJEMY ZWIERZĄT DOMOWYCH.


Wyposażona kuchnia
m.in. zmywarka, piekarnik


Plac zabaw dla dzieci


Akcesoria plażowe


Bezpłatne Wi-Fi


Obiekt monitorowany


Parking


Taras z kompletem wypoczynkowym


Duży ogród


Kominek


Pościel hotelowa


Animacje dla dzieci


TV

Zobacz także

pozostałe pokoje

  • Pokój 3-osobowy

    Oferujemy Państwu pokoje Wittenberg, wszystkie z łazienkami (natrysk + WC).

    Na każdym piętrze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, w całości do dyspozycji Gości. Każdy z pokoi ma swoją indywidualną szafkę z podstawową zastawą kuchenną (szklanki, kieliszki, talerzyki, sztućce itp.).